Internetový článek

Nejlepší propagace vaší firmy na Internetu

Nechte si od nás napsat propagační článek!

Profesionálně napsaný propagační článek o vaší firmě, vaší službě, či výrobku může stát na začátku vašich úspěchů. Dobře prodat své přednosti vyžaduje na ně upozornit a propagovat je. Naši zkušení copywriteři umí pracovat s textem tak, aby čtenáři článku dostali co nejlepší obraz vaší firmy, produktu, či služby. Nejprve je ale zapotřebí vybrat klíčová slova, která jsou důležitá pro vaše podnikání a podle toho i cílovou skupinu zákazníků. Poté napíšeme článek, který se přesně trefí do jejich uvažování. Snadno naladí potencionální zákazníky na tu správnou notu. Zvýší se tak nejen prestiž vaší firmy, ale i prodeje služeb, či výrobků. Mnoho lidí se již přesvědčilo, že síla psaného slova dokáže lámat skály. Je však důležité ji využít správným směrem a na nejvhodnějších místech. S tím vším vám můžeme poradit.

Náš ceník:

1. Napsání 1 článku s použitím vybraných klíčových slov na téma vybrané a schválené klientem – 1 normostrana – 600 Kč

2. Zveřejnění článku na serveru Katedrala.cz, Rejstriky.cz, Kamaradi.cz a dalších cca 400 internetových portálech – cena je individuální od 600 Kč

3. Zpráva na facebookové síti na stránkách které mají od 40 000 do 50 000 příznivců – napsání zprávy – 300 Kč (za použití klíčových slov a tématu zadavatele) – zveřejnění zprávy 300 Kč na jedné stránce. V případě zveřejnění na více stránkách je možná skupinová sleva.

4. Kladná diskuze k výrobku, službě, soutěži pod zveřejněnou zprávou vedená nejméně 10 různými facebokovými uživateli – 300 Kč.

5. Analýza klíčových slov300 Kč (před prvotním zadáním článku – pokud klient požaduje provedeme analýzu a vybereme klíčová slova na která je potřeba cílit reklamu.)

Proč využít naše služby?

Okamžité návštěvy.

Články vám přivedou ihned návštěvy na vaše internetové stránky.


Vylepšení pozic.

Vylepšení pozic na  vyhledavačích Google a Seznam.


Dlouhodobý efekt.

Narozdíl od jiné reklamy, články zůstanou na svém místě. Dlouhodobě je tak mohou vaši klienti nalézt. 

Proč ještě váháte?