Internetový článek

Nejlepší propagace vaší firmy na Internetu

Co vám naše služba přinese

1. Okamžité návštěvy vašich internetových stránek

2. Vylepšení pozice na internetových vyhledavačích na zvolená klíčová slova a slovní spojení. Vyhledavače (google, seznam) najdou článek na internetové stránce, najdou text s prolinkem na vaši stránku a vyhodnotí, že jste zajímavé místo a proto vás posunou nahoru. Zde jsou zvláště důležité originální texty, což vyhledavače zvlášť ocení.

3. Zlepšení image firmy. Klienti, kteří si budou zjišťovat informace o vaši firmě na internetu, najdou příznivé články o vaší společnosti na různých místech internetu a od různých autorů. Opět zde jsou důležité originální texty. Je také dobré, že některé články nebudou přímo o vaší firmě, ale například o produktu, ale budou vás dávat za příklad – tedy budou z tohoto článku odkazy právě na vaši firmu.

4. Dlouhodobý efekt. Články na internetu již zůstanou a tak tato reklama působí dlouhodobě na rozdíl od reklamy v rádiích, televizi i novinách, či reklamy na internetu, kdy je placen pouze reklamní odkaz na určitý čas a poté je vyměněn.

5. Efekt šíření v sociálních sítích. Vyhledavače dnes již hodnotí, zda je firma a její internetové stránky zmiňovány na sociálních sítích, zvláště na Facebooku. Sledují, jestli o ni lidé hovoří a vyměňují si informace. Opět takovéto stránky posouvají výše, neboť předpokládají, že jsou pro lidi zajímavé.


Proč využít naše služby?

Okamžité návštěvy.

Články vám přivedou ihned návštěvy na vaše internetové stránky.


Vylepšení pozic.

Vylepšení pozic na  vyhledavačích Google a Seznam.


Dlouhodobý efekt.

Narozdíl od jiné reklamy, články zůstanou na svém místě. Dlouhodobě je tak mohou vaši klienti nalézt. 

Proč ještě váháte?